';

Goldodyssea - domowa hodowla psów rasy

golden retriever 

     W 2019 roku hodowla Goldodyssea obchodziła                  15-lecie.   

 

Pasja i miłość do psów przerodziła się we wspaniałą przygodę życia. Dzięki niej poznaliśmy wiele wspaniałych osób, narodziły się piękne znajomości, przyjaźnie.W naszym domu zamieszkały i skradły nam serca najwspanialsze psy – golden retrievery. Było nam dane wychować ponad setkę szczeniąt , które trafiły w kochające ręce. Dzięki hodowli byliśmy w siódmym niebie ale byliśmy też na dnie piekieł i wylaliśmy morze łez. Nabraliśmy doświadczenia, szacunku i pokory dla natury ale i rozbudziły się też w nas nowe plany, marzenia hodowlane, które zamierzamy realizować. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że podczas całej naszej przygody z goldenami trafialiśmy na cudownych ludzi -właścicieli naszych maluchów. Oby tak dalej. Niech ta piękna przygoda z goldenami trwa i trwa.


Dziękujemy za zaufanie jakim Państwo nas obdarzyliście.

Mamy też swoją stronę na Facebooku  zapraszamy do odwiedzin

 Hodowla Goldodyssea powstała w 2004 roku  i jest hodowlą domową tz. psy mieszkają z nami w domu a szczeniaki są wychowywane również w domowych pieleszach. 

W naszej hodowli psy mieszkają z nami jako pełnoprawni członkowie naszej rodziny. Kochamy je a one nas- bezgranicznie .....  

 Hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce

( FCI)  oddział Będzin.  

Celem naszej hodowli jest taki dobór osobników do rozrodu, którzy swoim potomkom przekażą nie tylko typowe cechy rasy golden retrievera jak wspaniały charakter, inteligencję, życzliwe usposobienie do całego świata, posłuszeństwo, łatwość uczenia się, ale również Zdrowie.  W hodowli rodzicami zostają tylko  zdrowe, przebadane psy, aby zapewnić szczeniakom na wstępie ich życia to, co hodowca może dać najlepszego – przebadanych, zdrowych rodziców.

W 2017 roku uchwałą Zarządu Głównego  Związku Kynologicznego w Polsce zostałam odznaczona

Brązową Honorową Odznaką Związku Kynologicznego w Polsce za zasługi dla Polskiej Kynologii.

Goldeny-  to moja  miłość i pasja cieszę się, że moja praca na tym polu została doceniona.